Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Uzavření školy z nařízení vlády

Uzavření školy z nařízení vládyZákladní škola a Mateřská škola Chbany, okres Chomutov, příspěvková organizace

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

dle USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 26. února 2021 přijala vláda krizové opatření č. 200, kde vláda omezuje s účinností ode dne      27. února 2021 od 00:00 hod. do dne 21. března 2021 do 23:59 hod. provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v mateřské i základní škole.

 

Pro výuku respektujte prosím pokyny vyučujících.

Pokud nemáte doma možnost využít pro vzdělávání počítač či notebook, pak škola nabízí možnost si po domluvě zapůjčit školní ICT, která bude sloužit výhradně pro distanční vzdělávání. V případě zájmu, prosím, kontaktujte ředitelku školy Mgr. Jiřinu Kříčkovou.

 

Předem děkujeme za vaši spolupráci a přejeme, abychom se co nejdříve opět sešli osobně ve škole.

S pozdravem kolektiv pedagogů ZŠ a MŠ Chbany


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů