Úvod > Aktuality > Uzavření školy

Datum konání:

Základní škola a Mateřská škola Chbany, okres Chomutov, příspěvková organizace

Vážení rodiče, milí žáci,

dle USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. října 2020 č. 1022 o přijetí krizového opatření se omezuje s účinností ode dne 14. října 2020 do 1. listopadu 2020 provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole.

Pro výuku respektujte prosím pokyny vyučujících.

Pokud nemáte doma možnost využít pro vzdělávání počítač či notebook, pak škola nabízí možnost si po domluvě zapůjčit školní ICT, která bude sloužit výhradně pro distanční vzdělávání. V případě zájmu, prosím, kontaktujte ředitelku školy Mgr. Jiřinu Kříčkovou.

Předem děkujeme za vaši spolupráci a přejeme, abychom se co nejdříve opět sešli osobně ve škole.

S pozdravem kolektiv pedagogů ZŠ a MŠ Chbany